QS18VP6LLPQ5, 3073244, laserová reflexní závora s polarizačním filtrem, Banner
Naše cena:
bez DPH 5.263,00 Kč
s DPH 6.368,23 Kč
s DPH 6.368,23 Kč
Recyklační příspěvek 5-13-3 (3Kč/Ks):
3,00 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: BANNER Optosenzory 2
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:QS18VP6LLPQ5
Váha[kg]: 0.05 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Ke stažení (1)
- Dotaz
- Doporučit známému
QS18VP6LLPQ5, 3073244, laserová reflexní závora s polarizačním filtrem, Banner
- 150mm PVC kabel s konektorem M12 x 1, 4žilový
- stupeň krytí IP67
- dobře viditelné LED
- nastavení citlivosti potenciometrem
- odrazka BRT-51X51BM pro dosah až 10 m a samolepicí odrazná fólie BRT-TVHG-2X2 pro dosah až 1,5 m součástí dodávky
- napájecí napětí: 10…30 VDC
- přepínací PNP výstup
| Funkce: | reflexní závora |
| Druh provozu: | polarizované |
| Pouzdro: | kvádr se závitem |
| Velikost: | 31 x 15 x 35 mm, QS18 |
| Rozsah: | 100…10000 mm |
| Barva světla: | červená polarizovaná |
| Napájecí napětí: | 10…30 VDC |
| Výstupní funkce: | spínací/rozpínací, PNP |
| Elektrické připojení: | kabel s konektorem, M12 x 1 |
| Délka kabelu: | 0.150 m |
| Materiál pouzdra: | plast, ABS |
| Provozní teplota: | -10 … 50 °C |
| Krytí: | IP67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.































































































