QS18VN6FF100, optický senzor, 3071639, Banner
Naše cena:
bez DPH 3.076,05 Kč
s DPH 3.722,02 Kč
s DPH 3.722,02 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,05 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: BANNER Optosenzory 2
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:QS18VN6FF100
Váha[kg]: 0.05 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
QS18VN6FF100, optický senzor, 3071639, Banner
- PVC kabel 2 m
- stupeň krytí IP67
- dobře viditelné LED
- napájecí napětí: 10…30 VDC
- přepínací NPN výstup
| Funkce: | senzor přiblížení |
| Druh provozu: | potlačení pozadí, pevné |
| Pouzdro: | kvádr se závitem |
| Rozsah: | 0…100 mm |
| Barva světla: | červená |
| Napájecí napětí: | 10…30 VDC |
| Výstupní funkce: | spínací/rozpínací, NPN |
| Elektrické připojení: | kabel 2m |
| Materiál pouzdra: | plast, ABS |
| Provozní teplota: | -20 ... 70 °C |
| Krytí: | IP67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































