QMT42VP6FF2000Q, optický snímač, 3049238, Banner
Naše cena:
bez DPH 5.478,15 Kč
s DPH 6.628,56 Kč
s DPH 6.628,56 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,15 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: BANNER Optosenzory 2
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:QMT42VP6FF2000Q
Váha[kg]: 0.15 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: US
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
QMT42VP6FF2000Q, optický snímač, 3049238, Banner
- zástrčka M12 x 1, 4pinová
- kovové pouzdro, Zn, černé
- stupeň krytí IP67
- napájecí napětí 10…30 VDC
- PNP spínací výstup
- spínání světlem/tmou
| Funkce: | senzor přiblížení |
| Druh provozu: | potlačení pozadí, pevné |
| Pouzdro: | kvádrové pouzdro |
| Velikost: | 42 x 18 x 76.2 mm, QMT42 |
| Rozsah: | 50…2000 mm |
| Barva světla: | IR |
| Napájecí napětí: | 10…30 VDC |
| Výstupní funkce: | spínací/rozpínací, PNP |
| Elektrické připojení: | konektor, M12 x 1 |
| Materiál pouzdra: | kov, zinková slitina, černě lakovaný |
| Provozní teplota: | -20 … 55 °C |
| Krytí: | IP67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































