LX3EQ, světelný závěs (vysílač), 3002661, Banner
Naše cena:
bez DPH 7.374,25 Kč
s DPH 8.922,84 Kč
s DPH 8.922,84 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,25 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: BANNER Optosenzory 2
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:LX3EQ
Váha[kg]: 0.25 kg
HS Code (Taric): 85437090
Země původu: MX
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
LX3EQ, světelný závěs (vysílač), 3002661, Banner
- kabel s konektorem M12 x 1, 5pinový, 0,15 m
- stupeň krytí IP65
- snímací výška 67 mm
- minimální velikost objektu 9,5 mm
- Provozní napětí: 10…30 V DC
- Volba funkce zapojením pro snížený dosah
- 2 matice do drážek včetně šroubů M5 jsou součástí dodávky pro montáž na stěnu
| Funkce: | optická závora |
| Druh provozu: | vysílač |
| Pouzdro: | kvádrové pouzdro |
| Velikost: | 31.8 x 25.4 x 113.4 mm, LX |
| Rozsah: | 150…2000 mm |
| Hlídaná výška: | 67 mm |
| Optické rozlišení: | 9.5 mm |
| Barva světla: | IR |
| Napájecí napětí: | 10…30 VDC |
| Výstupní funkce: | spínací, PNP/NPN |
| Proudový výstup: | 125 mA |
| Elektrické připojení: | kabel s konektorem, M12 x 1 |
| Délka kabelu: | 0.20 m |
| Materiál pouzdra: | kov, AL, šedá |
| Provozní teplota: | -20 … 70 °C |
| Krytí: | IP65 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































