BUS0025, ultrazvukový senzor, BUS M18M1-XB-02/015-S92G, Balluff
Naše cena:
bez DPH 5.370,07 Kč
s DPH 6.497,78 Kč
s DPH 6.497,78 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,07 Kč
Výrobce: BALLUFF
Kategorie: Ultrazvukové senzory
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:BUS0025
Váha[kg]: 0.07 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: DE
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BUS0025, ultrazvukový senzor, BUS M18M1-XB-02/015-S92G, Balluff
| Tvar: | Ø 18 mm |
| Analogový výstup: | Analogový proud 4–20 mA |
| Připojení: | Konektory, konektor M12 × 1, 5pólový |
| Materiál pouzdra: | Mosaz, poniklovaný, PBT |
| Aktivní plocha, materiál: | PU pěna/Epoxidová pryskyřice/Sklo |
| Dosah: | 25–250 mm |
| Teplota prostředí: | -25 ... 70 °C |
| Krytí: | IP 67 |
| Provozní napětí Ub: | 10–30 V DC |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































