BNS04EK, mechanický odolný spínač, BNS 819-99-R-15, Balluff
Naše cena:
bez DPH 2.960,07 Kč
s DPH 3.581,68 Kč
s DPH 3.581,68 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,07 Kč
Výrobce: BALLUFF
Kategorie: Mechanické senzory BNS
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:BNS04EK
Váha[kg]: 0.07 kg
HS Code (Taric): 85365080
Země původu: HU
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BNS04EK, mechanický jenopolohový spínač odolný proti vysokým teplotám, BNS 819-99-R-15, Balluff
| Materiál pouzdra: | Hliník, eloxovaný |
| Počet spínacích míst: | 1× kladka |
| Provedení: | Pružinový kontakt |
| Princip činnosti: | 1. Spínací místo: mechanický |
| Trvalý proud: | 1. Spínací místo: 5 A |
| Jmenovité provozní napětí Ue: | 1. Spínací místo: 250 V AC |
| Montáž: | libovolný |
| Směr najíždění: | podélně nebo příčně k šroubovací ploše |
| Rozjezdová rychlost: | 1. Spínací místo: 60 m/min |
| Způsob připojení: | 1. Spínací místo: Pájená přípojka |
| Teplota prostředí: | -5 ... 150 °C |
| Krytí: | IP 67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































