BTL06ZE, magnetostrikční systém, BTL7-E100-M1000-B-S32, BALLUFF
Naše cena:
bez DPH 31.113,95 Kč
s DPH 37.647,88 Kč
s DPH 37.647,88 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
1,95 Kč
Výrobce: BALLUFF
Kategorie: Převodníky
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:BTL06ZE
Váha[kg]: 1.95 kg
HS Code (Taric): 90318020
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BTL06ZE, magnetostrikční systém, BTL7-E100-M1000-B-S32, BALLUFF
| Tvar: | Tyčová řada |
| Upevnění: | Závitová příruba M18×1,5 |
| Materiál pouzdra: | Hliník, eloxovaný |
| Snímač polohy, počet max.: | 1 |
| Připojení: | Konektory, M16 × 0,75, 8pólový |
| Analogový výstup: | Analogový proud 4–20 mA |
| Rozsah měření: | 1000 mm |
| Měřicí frekvence max.: | 1000 Hz |
| Odchylka linearity max.: | ±0,01 % FS |
| Přesnost opakování: | ±5 µm |
| Provozní napětí Ub: | 20–28 V DC |
| Teplota prostředí: | -40 ... 85 °C |
| Krytí: | IP 67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































