BCC06M4, konektor, BCC M434-0000-2A-000-41X475-000, BALLUFF
Our price:
bez DPH 125,03 Kč
s DPH 151,29 Kč
s DPH 151,29 Kč
Recycling fee 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,03 Kč
Manufacturer: BALLUFF
Category: Kabely a konektory
Availability: Na dotaz
Ord. number:BCC06M4
Weight[kg]: 0.03 kg
HS Code (Taric): 85369095
Country of origin: DE
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BCC06M4, konektor, BCC M434-0000-2A-000-41X475-000, BALLUFF
| Připojení: | Konektor M12 × 1, přímý, 4pólový, A kódovaný |
| Počet připojitelných kontaktů: | 4 |
| Průřez přípojky: | 0.14...0.75 mm² |
| Upevnění lanka: | Šroubovací svorky |
| Průměr kabelu D: | 4...6 mm |
| Provozní napětí Ub: | 250 V DC / 250 V AC |
| Jmenovitý proud (40 °C): | 4.0 A |
| Krytí: | IP67 |
| Provozní teplota: | -40 ... 85 °C |
Have a question about this product?
Feel free to contact our sales department
Do you like this product? Recommend it to your friend or even a friend.





























































































