BOS0156, difuzní snímač, BOS 50K-PSV-RH12-S4, BALLUFF
Naše cena:
bez DPH 5.593,13 Kč
s DPH 6.767,69 Kč
s DPH 6.767,69 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,13 Kč
Výrobce: BALLUFF
Kategorie: Optické senzory
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:BOS0156
Váha[kg]: 0.13 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: HU
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BOS0156, difuzní snímač, BOS 50K-PSV-RH12-S4, BALLUFF
| Konstrukční řada: | 50K |
| Rozměr: | 28,5 × 80,5 × 62 mm |
| Rozhraní: | PNP Spínací kontakt (NO) |
| Princip funkce: | Optoelektronický snímač |
| Princip funkce optický: | Světelný snímač, triangulace |
| Optická zvláštnost: | Potlačené pozadí |
| Charakteristika záření: | divergentní |
| Druh světla: | LED červené světlo |
| Velikost světelné stopy: | 60 x 60 mm při Sr |
| Dosah: | 200–2 000 mm |
| Připojení: | Konektory, konektor M12 × 1, 4pólový |
| Materiál pouzdra: | PC/ABS |
| Aktivní plocha, materiál: | Sklo |
| Provozní napětí Ub: | 10–30 V DC |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































