BOS00JM, difuzní snímač, BOS 18KF-PA-1HA-S4-C, BALLUFF
Naše cena:
bez DPH 3.279,30 Kč
s DPH 3.967,95 Kč
s DPH 3.967,95 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,30 Kč
Výrobce: BALLUFF
Kategorie: Optické senzory
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:BOS00JM
Váha[kg]: 0.3 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: HU
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BOS00JM, difuzní snímač, BOS 18KF-PA-1HA-S4-C, BALLUFF
| Rozměr: | Ø 18 × 96 mm |
| Rozhraní: | PNP Spínací kontakt (NO) PNP Rozpínací kontakt (NC) |
| Princip funkce: | Optoelektronický snímač |
| Princip funkce optický: | Světelný snímač, triangulace |
| Optická zvláštnost: | Potlačené pozadí |
| Druh světla: | LED červené světlo |
| Velikost světelné stopy: | Ø 8 mm při 100 mm |
| Dosah: | 50–100 mm |
| Připojení: | Konektory, konektor M12 × 1, 4pólový |
| Materiál pouzdra: | PBT |
| Aktivní plocha, materiál: | PMMA |
| Provozní napětí Ub: | 10–30 V DC |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































