BSW0053, spínací zařízení, BSW 816-203-03L3-PA, BALLUFF
Naše cena:
bez DPH 35.714,30 Kč
s DPH 43.214,30 Kč
s DPH 43.214,30 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
4,30 Kč
Výrobce: BALLUFF
Kategorie: Vačkové spínače
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:BSW0053
Váha[kg]: 4.3 kg
HS Code (Taric): 85371098
Země původu: HU
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BSW0053, spínací zařízení, BSW 816-203-03L3-PA, BALLUFF
| Princip funkce: | Ovládací ústrojí |
| Komponenta: | Indukční ovládací ústrojí |
| Provedení: | Indukční |
| Materiál pouzdra: | Hliník, eloxovaný |
| Spínací prvek: | 1-3. Spínací místo: BES 517-110 |
| Kabelové průchodky, počet: | 3 závitové výstupy M25 |
| Vačkové kroužky: | 1-3. Spínací místo: 180° |
| Druh pohonu: | vpravo |
| Otáčky max.: | 700 1/min |
| Sledování otáček: | žádná |
| Jmenovité provozní napětí Ue: | 1-3. Spínací místo: 24 V DC |
| Trvalý proud: | 1-3. Spínací místo: 0.2 A |
| Teplota prostředí: | -5 ... 80 °C |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































