BES02W9, indukční snímač, BES M08MH1-PSC30B-S04G, BALLUFF
Naše cena:
bez DPH 2.041,15 Kč
s DPH 2.469,79 Kč
s DPH 2.469,79 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,15 Kč
Výrobce: BALLUFF
Kategorie: Indukční snímače Balluff
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:BES02W9
Váha[kg]: 0.15 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BES02W9, indukční snímač, BES M08MH1-PSC30B-S04G, BALLUFF
| Rozměr: | Ø 8 × 63 mm |
| Tvar: | M8 × 1 |
| Montáž: | lícující montáž |
| Dosah: | 3 mm |
| Spínací výstup: | PNP spínací kontakt (NO) |
| Spínací frekvence: | 1 200 Hz |
| Materiál pouzdra: | Mosaz, bez niklu, povlakovaný |
| Aktivní plocha, materiál: | PBT |
| Připojení: | Konektory, konektor M12 × 1, 4pólový |
| Provozní napětí Ub: | 10–30 V DC |
| Provozní teplota: | -25 ... 70 °C |
| Krytí: | IP 68 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.




























































































