BNS0287, mechanický polohový spínač, BNS 819-B03-D12-61-12-10, BALLUFF
Naše cena:
bez DPH 5.689,40 Kč
s DPH 6.884,17 Kč
s DPH 6.884,17 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,40 Kč
Výrobce: BALLUFF
Kategorie: Mechanické senzory BNS
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:BNS0287
Váha[kg]: 0.4 kg
HS Code (Taric): 85365080
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BNS0287, mechanický polohový spínač, BNS 819-B03-D12-61-12-10, BALLUFF
| Rozměr: | 79 × 48 × 63 mm |
| Materiál pouzdra: | Hliník, eloxovaný |
| Počet spínacích míst: | 3× stříška |
| Provedení: | Pružinový kontakt |
| Princip činnosti: | 1-3. Spínací místo: mechanický |
| Trvalý proud: | 1-3. Spínací místo: 6 A |
| Jmenovité provozní napětí Ue: | 1-3. Spínací místo: 250 V AC |
| Montáž: | kolmý |
| Směr najíždění: | podélný, rovnoběžný se šroubovací plochou |
| Rozjezdová rychlost: | 1-3. Spínací místo: 40 m/min |
| Způsob připojení: | 1-3. Spínací místo: Šroubovací přípojka |
| Vzdálenost spínacích míst: | 12 mm |
| Provozní teplota: | -5 ... 85 °C |
| Krytí: | IP 67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































