BNS00LW, mechanický spínač, BNS 819-D06-R16-100-10, BALLUFF
Naše cena:
bez DPH 11.058,06 Kč
s DPH 13.380,25 Kč
s DPH 13.380,25 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
1,06 Kč
Výrobce: BALLUFF
Kategorie: Mechanické senzory BNS
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:BNS00LW
Váha[kg]: 1.06 kg
HS Code (Taric): 85365080
Země původu: HU
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BNS00LW, mechanický spínač, BNS 819-D06-R16-100-10, BALLUFF
| Rozměr: | 120 × 140 × 84 mm |
| Materiál pouzdra: | Hliník, eloxovaný |
| Počet spínacích míst: | 6× kladka |
| Provedení: | Pružinový kontakt |
| Princip činnosti: | 1-6. Spínací místo: mechanický |
| Trvalý proud: | 1-6. Spínací místo: 6 A |
| Jmenovité provozní napětí Ue: | 1-6. Spínací místo: 250 V AC |
| Montáž: | kolmý |
| Směr najíždění: | podélný, rovnoběžný se šroubovací plochou |
| Rozjezdová rychlost: | 1-6. Spínací místo: 60 m/min |
| Vzdálenost spínacích míst: | 16 mm |
| Způsob připojení: | 1-6. Spínací místo: Šroubovací přípojka |
| Provozní teplota: | -5 ... 85 °C |
| Krytí: | IP 67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































