BNS0064, mechanický jednopolohový spínač, BNS 819-100-K-11-S4, BALLUFF
Naše cena:
bez DPH 4.404,09 Kč
s DPH 5.328,95 Kč
s DPH 5.328,95 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,09 Kč
Výrobce: BALLUFF
Kategorie: Mechanické senzory BNS
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:BNS 819-100-K-11-S4
Váha[kg]: 0.09 kg
HS Code (Taric): 85365080
Země původu: HU
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BNS0064, mechanický jednopolohový spínač, BNS 819-100-K-11-S4, BALLUFF
| Rozměr: | 42 × 22 × 47 mm |
| Materiál pouzdra: | Hliník, eloxovaný |
| Počet spínacích míst: | 1× koule |
| Provedení: | Pružinový kontakt |
| Princip činnosti: | 1. Spínací místo: mechanický |
| Trvalý proud: | 1. Spínací místo: 4 A |
| Jmenovité provozní napětí Ue: | 1. Spínací místo: 250 V AC |
| Montáž: | libovolný |
| Směr najíždění: | libovolný |
| Rozjezdová rychlost: | 1. Spínací místo: 9 m/min |
| Způsob připojení: | 1. Spínací místo: Konektory |
| Provozní teplota: | -5 ... 85 °C |
| Krytí: | IP 67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































