8176851 Pilz, PMCtendo DD5.03/A00/0/0/0/110-230VAC, Servo zesilovač, Pilz
s DPH 117.667,42 Kč
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
Servo zesilovač Pilz PMCtendo DD5.03/A00/0/0/0/110-230VAC (objednací číslo 8176851) patří do série DD5.03/A00/0/0/0/110-230VAC a je určen pro řízení synchronních servomotorů v aplikacích průmyslové automatizace a pohonů. Zesilovač pracuje s digitálně řízeným regulačním okruhem a umožňuje přesnou polohovou nebo momentovou regulaci. Komunikace probíhá prostřednictvím sběrnice PMCLink a tento model je typicky používán ve víciosých pohonných systémech Pilz.
| Objednací číslo: | 8176851 |
| Označení produktu: | PMCtendo DD5.03/A00/0/0/0/110-230VAC |
| Výrobce: | Pilz |
| Typ produktu: | Servo zesilovač (servo drive) |
| Napájecí napětí: | 110–230 V AC |
| Výstupní proud: | 03 A |
| Meziobvod DC: | 0 V DC |
| Hrubá hmotnost: | 4.2 kg |
Řada PMCtendo DD5.03/A00/0/0/0/110-230VAC je navržena pro provoz v synchronizovaných víciosých systémech, kde je vyžadována přesná synchronizace pohybů. Integrovaný bezpečnostní okruh podporuje funkce bezpečného zastavení dle platných norem pro bezpečnost strojů. Servo zesilovač je dimenzován pro kontinuální průmyslový provoz a je kompatibilní s řídicím systémem PSS 4000.
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.




























































































