CY1SG25TF-350Z, bezpístnicový válec, magnetický přenos síly, kluzné vedení, SMC
Naše cena:
bez DPH 16.460,00 Kč
s DPH 19.916,60 Kč
s DPH 19.916,60 Kč
Výrobce: SMC
Kategorie: Pneumatické válce
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:CY1SG25TF-350Z
Váha[kg]: 2.9 kg
HS Code (Taric): 84798997
Země původu: CZ
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
CY1SG25TF-350Z, bezpístnicový válec, magnetický přenos síly, kluzné vedení, SMC
- provedení s jezdcem: kluzné vedení
- s vysokou nebo nízkou sílou magnetické spojky
- k dispozici i s hydraulickými tlumiči
| Připojení: | G (provedení s centrálním připojením) |
| Průměr pístu: | 25 mm |
| Připojovací závit: | TF (G) |
| Zdvih: | 350 |
| Provedení dorazu: | elastomerový doraz |
| Provozní teplota: | -10 ... 60 °C |
| Provozní tlak: | 0.7 - 0.18 MPa |
| Zkušební tlak: | 1.05 MPa |
| Funkce pohonu: | Dvojčinný |
| Max. rychlost pístu: | 400 mm/s |
| Max. omezení zdvihu na jedné straně: | 12 mm |
| Max. přípustný tah: | 814 N |
| F124- Max-operating-frequency: | 45 cycle/min |
| Max. absorpční energie: | 814 J |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.




























































































