Kompaktní válec, průměr 50mm, zdvih 10mm, magnet, CDQ2B50TF-10DZ, SMC
Naše cena:
bez DPH 1.490,00 Kč
s DPH 1.802,90 Kč
s DPH 1.802,90 Kč
Výrobce: SMC
Kategorie: Pneumatické válce
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:CDQ2B50TF-10DZ
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
Specifikace
| Vlastnosti | Parametry |
|---|---|
| Zdvih | 10mm |
| Vývrt | 50mm |
| Akce | Dvojitý |
| Řada od výrobce | CQ2 |
| Tyče | Jednoduchý |
| Přípojka portu | G 1/4 |
| Rozměry | 48.5 x 71 x 64mm |
| Délka | 48.5mm |
| Šířka | 71mm |
| Maximální provozní tlak | 1 MPa |
| Výška | 64mm |
| Absolutní maximální tlak | 1.5MPa |
| Maximální pracovní teplota | +70°C |
| Hmotnost | 369g |
| Minimální provozní teplota | -10°C |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.




























































































