ITV3050-01F4N, elektro-pneumatický převodník, SMC
Naše cena:
bez DPH 14.620,60 Kč
s DPH 17.690,93 Kč
s DPH 17.690,93 Kč
Recyklační příspěvek 5-28-1 (0.6Kč/Ks):
0,60 Kč
Výrobce: SMC
Kategorie: Regulátory
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:ITV3050-01F4N
Váha[kg]: 0.6 kg
HS Code (Taric): 84812090
Země původu: JP
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
ITV3050-01F4N, elektro-pneumatický převodník, SMC
- rozsah regulace tlaku: 0.005 až 0.9 MPa
- max. průtok: 4000 l/min (ANR)
- komunikační protokoly: IO-Link, CC-Link, DeviceNet™, PROFIBUS, RS-232C.
| Provedení: | 30 (4000/min.) |
| Rozsah tlaku: | 5 (0.005 až 0.9 MPa) |
| Napájecí napětí: | 0 (24VDC) |
| Vstupní signál: | 0 (proudový 4 až 20mA DC) |
| Monitorovaný výstup: | 1 (analogový výstup 1 až 5V DC) |
| Závit: | F (G) |
| Velikost připojovacího závitu: | 4 (1/2) |
| Konektor kabelu: | N (bez konektoru a kabelu) |
| Jednotky zobrazení tlaku: | MPa |
| Provozní teplota: | 0 ... 50 °C |
| Max. provozní tlak: | 1.0 MPa |
| Stupeň krytí s konektorem: | IP65 |
| Aktuální spotřeba: | 0.12 A |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.

































































































