AMR2-12, napájecí nízkoprofilový zdroj 12V DC (24W/2A), Chinfa
Our price:
bez DPH 599,13 Kč
s DPH 724,95 Kč
s DPH 724,95 Kč
Recycling fee 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,13 Kč
Manufacturer: Chinfa
Category: Napájecí zdroje CHINFA 12/24V DC
Availability: skladem (36 Ks)
Ord. number:AMR2-12-X
Weight[kg]: 0.13 kg
HS Code (Taric): 85044082
Country of origin: CN
- Popis produktu
- Ke stažení (1)
- Dotaz
- Doporučit známému
Napájecí nízkoprofilový zdroj 12V DC (24W/2A), AMR2-12-X, Chinfa
| Výstupní napětí: | 12V DC |
| Výstupní proud: | 2A |
| Výstupní výkon: | 24W |
| Vstupní napětí: | 90 - 264V AC |
| Vstupní frekvence: | 50 - 63Hz |
| Typ napájení: | 1 fáze |
| Systém uchycení vodičů : | Šroubové |
| Systém uchycení zdroje : | DIN lišta |
| Stupěn krytí: | IP20 |
| Pracovní teplota: | -20 / + 70°C |
| Rozměry: | V 91mm / Š 35mm / H 52mm |
| Certifikace: | UL/cUL, TUV, CE, CCC |
| Materiál pláště: | Plast |
| Váha: | 130g |
Pro otevření katalogového listu použijte záložku ke stažení
Have a question about this product?
Feel free to contact our sales department
Do you like this product? Recommend it to your friend or even a friend.



































































































