DRAN30-24A, napájecí zdroj 24V DC (30W/1.25A), Chinfa
Our price:
bez DPH 669,27 Kč
s DPH 809,82 Kč
s DPH 809,82 Kč
Recycling fee 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,27 Kč
Manufacturer: Chinfa
Category: Napájecí zdroje CHINFA 12/24V DC
Availability: skladem (60 Ks)
Ord. number:DRAN30-24A-X
Weight[kg]: 0.27 kg
HS Code (Taric): 85044082
Country of origin: CN
- Popis produktu
- Ke stažení (1)
- Dotaz
- Doporučit známému
DRAN30-24A, napájecí zdroj 24V DC (30W/1.25A), Chinfa
Pro otevření katalogového listu použijte záložku ke stažení
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Výstupní proud: | 1,25A |
| Výstupní výkon: | 30W |
| Vstupní napětí: | 90 - 264V AC |
| Vstupní frekvence: | 50 - 63Hz |
| Typ napájení: | 1 fáze |
| Systém uchycení vodičů : | Šroubovací |
| Systém uchycení zdroje : | DIN lišta |
| Stupěn krytí: | IP20 |
| Pracovní teplota: | -20 / + 70°C |
| Rozměry: | V 90mm / Š 41mm / H 114mm |
| Certifikace: | UL/cUL, TUV, CE, CCC |
| Materiál pláště: | Plast |
| Váha: | 270g |
Pro otevření katalogového listu použijte záložku ke stažení
Have a question about this product?
Feel free to contact our sales department
Do you like this product? Recommend it to your friend or even a friend.



































































































