Napájecí zdroj Siemens 6EP1322-1LD00, 12VDC, 8,3A, 100W
Our price:
bez DPH 1.770,60 Kč
s DPH 2.142,43 Kč
s DPH 2.142,43 Kč
Recycling fee 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,60 Kč
Manufacturer: SIEMENS
Category: Napájecí zdroje Siemens
Availability: Na dotaz
Ord. number:6EP1322-1LD00
Weight[kg]: 0.6 kg
HS Code (Taric): 85044090
Country of origin: TH
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
Napájecí zdroj spínaný, Siemens 6EP1322-1LD00, 12VDC, 8,3A, 100W
| Vlastnosti | Parametry |
|---|---|
| Vstupní napětí | 230VAC |
| Výstupní napětí | 12VDC |
| Výstupní proud | 8.3A |
| Jmenovitý výkon | 100W |
| Počet výstupů | 1 |
| Elektrická fáze | 1 |
| Typ | Spínaný |
| Montáž | DIN lišta |
| Sortiment | SITOP PSU100D |
| Rozměry | 37x38x158mm |
| Použití | Průmyslový automatizační systém |
| Minimální teplota | -10°C |
| Hmotnost | 600g |
| Maximální teplota | +70°C |
| Vlastnosti ochrany | Ochrana proti přepětí a zkratu |
| Vstupní elektrická fáze | Jedna fáze |
Have a question about this product?
Feel free to contact our sales department
Do you like this product? Recommend it to your friend or even a friend.


































































































