Napájecí zdroj pro montáž na DIN lištu, Siemens 6EP3323-7SB00-0AX0, 12V, 7A, 84W
Our price:
bez DPH 2.831,70 Kč
s DPH 3.426,36 Kč
s DPH 3.426,36 Kč
Recycling fee 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,70 Kč
Manufacturer: SIEMENS
Category: Napájecí zdroje Siemens
Availability: Na dotaz
Ord. number:6EP3323-7SB00-0AX0
Weight[kg]: 0.7 kg
HS Code (Taric): 85044090
Country of origin: AT
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
Napájecí zdroj pro montáž na DIN lištu Siemens 6EP3323-7SB00-0AX0, 12V, 7A, 84W
| Vlastnosti | Parametry |
|---|---|
| Vstupní napětí | 120 → 230VAC |
| Výstupní napětí | 12VDC |
| Maximální výstupní napětí | 12VDC |
| Výstupní proud | 7A |
| Jmenovitý výkon | 84W |
| Počet výstupů | 1 |
| Elektrická fáze | 1 |
| Typ | Nastavitelný |
| Sortiment | SITOP PSU6200 |
| Výška | 135mm |
| Hloubka | 125mm |
| Šířka | 35mm |
| Rozměry | 125x35x135mm |
| Použití | Průmyslový automatizační systém |
| Minimální teplota | -25°C |
| Hmotnost | 700g |
| Maximální teplota | +70°C |
| Vlastnosti ochrany | Ochrana proti přepětí a zkratu |
| Vstupní elektrická fáze | Jedna fáze |
| Typ montáže | Lišta DIN |
Have a question about this product?
Feel free to contact our sales department
Do you like this product? Recommend it to your friend or even a friend.


































































































