6EP1333-1LB00, napájecí zdroj, Siemens
Our price:
bez DPH 1.756,40 Kč
s DPH 2.125,24 Kč
s DPH 2.125,24 Kč
Recycling fee 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,40 Kč
Manufacturer: SIEMENS
Category: Napájecí zdroje Siemens
Availability: Na dotaz
Ord. number:6EP1333-1LB00
Weight[kg]: 0.4 kg
HS Code (Taric): 85044083
Country of origin: RO
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
6EP1333-1LB00, napájecí zdroj, 230VAC/24VDC, 5A, 120W, Siemens
| Vstupní napětí: | 120-230V ac |
| Minimální vstupní napětí: | 120VAC |
| Maximální vstupní napětí: | 230VAC |
| Výstupní napětí: | 24VDC |
| Minimální výstupní napětí: | 24VDC |
| Maximální výstupní napětí: | 24VDC |
| Výstupní proud: | 5 A |
| Jmenovitý výkon: | 120W |
| Počet výstupů: | 1 |
| Elektrická fáze: | 1 |
| Typ: | Přepnout režim |
| Sortiment: | SITOP |
| Výška: | 125mm |
| Rozměry: | 125 x 50 x 125mm |
| Šířka: | 52mm |
| Typ montáže: | Lišta DIN |
| Rozsah nastavení výstupního napětí: | 22.8 → 26.4V |
| Hloubka: | 125mm |
| Řada: | SITOP PSU100L |
| Maximální teplota: | +60°C |
| Regulace vedení: | 0.1% |
| Zvlnění a šum: | 150mV amplituda |
| Minimální teplota: | 0°C |
| Regulace zatížení: | 0.5% |
Have a question about this product?
Feel free to contact our sales department
Do you like this product? Recommend it to your friend or even a friend.


































































































