6EP1334-1LB00, napájecí zdroj, Siemens
Our price:
bez DPH 2.413,75 Kč
s DPH 2.920,64 Kč
s DPH 2.920,64 Kč
Recycling fee 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,75 Kč
Manufacturer: SIEMENS
Category: Napájecí zdroje Siemens
Availability: Na dotaz
Ord. number:6EP1334-1LB00
Weight[kg]: 0.75 kg
HS Code (Taric): 85044090
Country of origin: RO
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
6EP1334-1LB00, napájecí zdroj, 230VAC/24VDC, 10A, 240W, Siemens
| Vlastnosti | Parametry |
|---|---|
| Vstupní napětí: | 120 - 230VAC |
| Minimální vstupní napětí: | 93VDC |
| Maximální vstupní napětí: | 132VDC |
| Výstupní napětí: | 24VDC |
| Minimální výstupní napětí: | 24VDC |
| Maximální výstupní napětí: | 24VDC |
| Výstupní proud: | 10 A |
| Jmenovitý výkon: | 240W |
| Počet výstupů: | 1 |
| Elektrická fáze: | 1 |
| Typ: | Přepnout režim |
| Sortiment:: | SITOP |
| Výška: | 125mm |
| Rozměry: | 125 x 70 x 125mm |
| Šířka: | 70mm |
| Řada: | SITOP PSU100L |
| Rozsah nastavení výstupního napětí: | 22.8 → 26.4V |
| Typ montáže: | Lišta DIN |
| Hmotnost: | 750g |
| Maximální teplota: | +60°C |
| Regulace vedení: | 0.1% |
| Zvlnění a šum: | 150mV amplituda |
| Hloubka: | 125mm |
| Minimální teplota: | 0°C |
| Regulace zatížení: | 0.5% |
Have a question about this product?
Feel free to contact our sales department
Do you like this product? Recommend it to your friend or even a friend.


































































































