LR08BF02DPOY-5MPUR, indukční snímač, LANBAO
Naše cena:
bez DPH 375,07 Kč
s DPH 453,83 Kč
s DPH 453,83 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,07 Kč
Výrobce: Lanbao
Kategorie: Snímače válcové LANBAO
Dostupnost: skladem (372 Ks)
Kat. číslo:LR08BF02DPOY-5MPUR
Váha[kg]: 0.07 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
LR08BF02DPOY-5MPUR, indukční snímač M8, 2mm, NO, PNP, PUR kabel 5m, LANBAO
Základní parametry :
Kabel PUR - kabel odolný oleji.
Pro rozměrový výkres a více informací použijte záložku ke stažení.
Základní parametry :
| Velikost: | M8 x 40 mm |
| Snímací vzdálenost: | 2mm |
| Provedení čela: | zapuštěné |
| Typ výstupu: | PNP |
| Kontakt: | NO |
| Napájení: | 10-30 VDC |
| Připojení: | kabel PUR 5 m |
| Signalizace stavu: | led dioda |
| Krytí: | IP67 |
Kabel PUR - kabel odolný oleji.
Pro rozměrový výkres a více informací použijte záložku ke stažení.
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






































































































