SLSR14-1350Q8, bezpečnostní optická závora, Banner
Naše cena:
bez DPH 53.717,50 Kč
s DPH 64.998,18 Kč
s DPH 64.998,18 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
4,50 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: Bezpečnost BANNER
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:SLSR14-1350Q8
Váha[kg]: 4.5 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: MX
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
SLSR14-1350Q8, bezpečnostní optická závora, Banner
- zástrčka M12 × 1, 8pinová
- funkce zaclonění
- stupeň krytí IP65
- nastavení pomocí DIP přepínačů
- napájecí napětí 24 VDC ± 15 %
- rozlišení 14 mm
- hlídaná výška 1350 mm
- Všechna zařízení obsahují dva montážní držáky EZA-MBK-11; zařízení s délkou 900 mm a více navíc obsahují jeden držák EZA-MBK-12.
- bezpečnostní kategorie 4, PL e dle EN ISO 13849‐1:2008
- typ 4 dle IEC 61496-1-2
- SIL 3 dle IEC 61508
| Funkce: | optická závora |
| Pouzdro: | kvádrové pouzdro |
| Hlídaná výška: | 1350 mm |
| Rozsah: | 100…6000 mm |
| Optické rozlišení: | 14 mm |
| Počet paprsků: | 180 |
| Blokování automatického restartu: | nastavitelný |
| Napájecí napětí: | 20…28 VDC |
| Výstupní funkce: | 2x rozpínací kontakt, 2x PNP |
| Elektrické připojení: | konektor, M12 x 1 |
| Materiál pouzdra: | kov, AL, žlutý polyester |
| Provozní teplota: | 0 … 50 °C |
| Krytí: | IP65 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































